Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Dc Batman Figür S6

849,90 TL
Stok Kodu 2088040
Ürün Açıklaması
Dc Batman Figür S6 Özellikleri;


Batman 30 cm'lik Aksiyon Figürleri ile Süper Kahraman Kötü Adama Karşı temalı kendi destansı maceralarınızı yaratın!
Her aksiyon figürü, 11 ayrı eklem hareket noktası, detaylı bir vücut yapısı ve çizgi roman stili ile en sevdiğiniz BATMAN karakterlerine hayat veriyor!
Her yaştan Batman ve DC hayranı, hayal güçlerini harekete geçiren ve kendi destansı Süper kahraman savaşlarını yaratmalarını sağlayanBatman Aksiyon Figürlerine bayılacak!
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.