Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Dc Batman Figür 30 Cm S1

849,90 TL
Stok Kodu 2088041
Ürün Açıklaması
Dc Batman Figür 30 Cm S1 Özellikleri;


Batman Aksiyon Figür ile Batman maceralarına siz de dahil olun!
Gotham Şehri'ni süper kahraman ekibiyle koruyun!
Onları hayal kırıklığına uğratmamalıyız! Joker, King Shark ve daha fazlası sorun çıkarmaya çalışıyor. Harika Batman figürü ile savaşmaya hazırsınız.
Süper kahramanın molaya ihtiyacı olduğunda, çocuk odası için güzel bir dekorasyondur. Figürün 11 hareketli eklemi vardır.
Aksiyon figürlere istediğiniz pozu verdirerek kendi film sahnelerini yeniden canlandırabilir ve oyunu daha gerçekçi hale getirebilirsiniz.
Çocuklar Batman Aksiyon Figürü ile filmden en sevdikleri sahneleri yeniden canlandırırken hayal güçlerini keşfedebilir ve rol yapma yoluyla motor becerilerini geliştirebilirler.
Kutu ölçüsü: 10 x 5 x 30 cm
Ağırlık: 0,305 kg
Yaş: 3+
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.