Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Galt Toys Water Magic Sihirli Kitap Treasure Hunt 3 Yaş+

299,90 TL
Stok Kodu 2085773
Marka by BebekOdam
Ürün Açıklaması
Galt Toys Water Magic Sihirli Kitap Treasure Hunt 3 Yaş+ Özellikleri;


Bu sihirli boyama kitabıyla geçmişin izlerinin peşine düş!
Çocukların büyük eğlencesi Galt Sihirli Boyama Kitapları! Paketten çıkan kalemin içi suyla doldurulur. Kalem siyah beyaz sayfaların üzerine sürüldüğünde rengarenk resimler ortaya çıkar. Renkli resimler bir süre sonra kendiliğinden kaybolur ve sayfalar tekrar siyah beyaz hale geri döner.
Resim yapmak, rengarenk ve eğlenceli bir aktivite olmasının yanı sıra çocukların hayal gücünü geliştirir, kendilerini ifade etmelerine olanak sağlar.
Yaşadıkları ve gözlemledikleri dünyalarını anlatabilmelerine ve yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olur. İnce motor becerilerinin gelişimini tamamlar.
Böylece kalem tutma, boya yapma gibi temel fiziksel yetilere sahip olurlar.
Yine aynı yaşlarda nesneleri anlamlandırma ve el göz koordinasyonu gibi becerilerinin gelişmesini sağlar.
Tekrar tekrar kullanılabilen bu sihirli kitaplar özel 6 kalın sayfadan oluşmaktadır. Paket içerisine 1 adet özel kalem dahildir.
Paket ölçüsü: 14,5 x 1 x 26,5 cm
Ürün ölçüsü: 22 cm
Ağırlık: 0,240 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.