Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Games Renkler ve Şekiller 5148

149,90 TL
Stok Kodu 2085703
Marka Games
Ürün Açıklaması
Games Renkler ve Şekiller 5148 Özellikleri;


Renkler ve şekiller eğitici oyun ile çocuklar şekilleri, renkleri, hayvanları ve hayvanların desenlerini öğrenirler.
Oyun içerisinde 8 farklı şekilli hayvan parçası ve bu parçaların içerisinde yerleşmesi için 8 farklı şekilli parça bulunmaktadır.
Oyun toplam 16 parçadır.
Çocuklar yuvarlak, kare, dikdörtgen, elips, üçgen, yamuk, beşgen ve altıgen şeklinde olan hayvan parçaları arasında uygun olan küçük parçaları büyük parçaların içerisine yerleştirerek eşleştirirler.
Parça Sayısı: 16
Kutu Ölçüleri: 20,5 x 19 x 6 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.