Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Games Kral Şakir Hafıza Oyunu 48 Parça 5112

149,90 TL
Stok Kodu 2078123
Marka Games
Ürün Açıklaması
Games Kral Şakir Hafıza Oyunu 48 Parça 5112 Özellikleri;


Ca Games CA.5112 Kral Şakir Memory - Eşleştirme Kartları;
Kartlar Resim Yüzeyleri Aşağıda Olacak Şekilde Kapalı Karıştırılır.
Kartlar İsteğe Göre Kare Veya Dikdörtgen Şeklinde Aralarında Boşluk Bırakarak Dizilebilir.
Kartlar Dizildikten Sonra Yerinden Oynatılmamalıdır.
Oyuna Kim Başlar?Oyuna, Yaşı En Küçük Oyuncu Başlar, Oyuncular Saat Yönünde Kartların Etrafında Otururlar.
Hafıza Oyunu Nasıl Oynanır?Sırası Gelen Oyuncu İstediği Yerden 2 Kartı Ters Çevirir.
Kartlar Aynı İse 2 Kartı Yanına Alır Ve 2 Kart Daha Açar, Eğer Kartlar Eşleşmemiş Durumdaysa Kartlar Kapatılır Ve Sıra Saat Yönündeki Oyuncuya Geçer, Sırası Gelen Oyuncu 2 Kart Açar.
Oyun Bu Şekilde Sürüp Gider. Oyuncular Eşleşmeyen Kartları Aklında Tutmaya Çalışarak, Bir Sonraki Tur Daha Önce Açılan Kartların Yerlerini Hatırlamaya Çalışırlar, Kartlar Herkes Gördükten Sonra Kapatılır.
Tekrar Kapatılan Kartların Yer Değiştirmemesi Gerekir.Oyunda Yasak Olanlarbir Oyuncu Eşleşmeyen 2 Kart Açtığında, Yerini Bildiği Üçüncü Bir Kartı Açamaz, Sıra Kendisine Tekrar Gelene Dek Beklemek Zorundadır.
Eşlenmemiş Kartları, Diğer Oyuncuların Gördüklerinden Emin Olduktan Sonra Kapatılması Gerekir.Oyunun Bitişioyunda Ki Son Kartlar Eşleştiği Zaman Oyun Sona Ermiştir.
Kazananı Bulmak İçin, Kimin Yanında Daha Çok Çift Kart Varsa, Oyunu Kazanır. Beraberlik Durumunda, Bir Sonraki Turda En Çok Çifti Bulan Oyuncu Kazanır.
Önerilerilk Oyunlarda Oyuncuların Yaş Ve Beceri Durumu Göz Önüne Alınarak, Daha Az Kartla Başlanıp, Sonraki Turlarda Kart Sayısı Çoğaltılabilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.