Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Games Zeka Kartlarım 15 Kart 5145

139,90 TL
Stok Kodu 2085701
Marka Games
Ürün Açıklaması
Games Zeka Kartlarım 15 Kart 5145 Özellikleri;


Bebeğin gelişim dönemine özel ilgi çekici renk, resim ve kelimelerle hazırlanan bebekler için zeka geliştirici kartlar bebeklerin günlük hayatta karşılaştığı temel kavramları ve nesneleri tanımasına yardımcı olur.
Bunun yanında bu kartların düzenli olarak bebeğe sunulması bebeğin konuşmaya başlamasına katkı sağlar.
Kart Sayısı: 15 Kart
Kart Ölçüsü: 13 x 16 cm
Kutu Ölçüleri: 20,5 x 19 x 6 cm.
Önerilen Yaş Grubu: 0 - 12 Ay
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.