Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Globber Explorer 4in1 Katlanabilir Bisiklet Kırmızı

13.999,00 TL
Stok Kodu 2089161
Ürün Açıklaması
Globber Explorer 4in1 Katlanabilir Bisiklet Özellikleri;


Yaş Grubu: 10 Ay- 5 Yaş arası için uygundur.
4 farklı kullanımı ile 10 aydan 5 yaşa kadar kullanıma uygun çocuk bisikleti, çocuğunuzun en keyifli oyuncağıdır.
Bebek bisikleti: 10-36 Ay
Ebeveyn kullanımlı bisiklet: 18-36 Ay
Bisiklet 24-36 Ay
Denge Bisikleti 2-5 Yaş
Önerilen kullanıcı yüksekliği: 65-105cm
Max Kullanıcı Ağırlığı: Denge Bisikleti Halinde: 20 Kg / 3 Tekerlekli Bisiklet Halinde: 15 kg
Ürün Ağırlığı (net): 7,5 kg
Koltuk yükseklikleri: Sele: 33 ve 36cm (yerden); Yüksek arka koltuk: 34 ve 37 cm (yerden)
Tekerlek malzemesi: Eva köpük
Ürün Özellikleri:
10 aylıktan büyük bebekler için 4’ü 1 arada katlanabilir üç tekerlekli bisiklet ve 2 ila 5 yaş arası çocuklar için denge bisikleti. EXPLORER TRIKE FOLDABLE 4'ü 1 arada 4 farklı moda dönüşür: bebek üç tekerlekli bisikleti (10-36 ay), üç tekerlekli bisiklet (18-36 ay), eğitim üç tekerlekli bisikleti (24-36 ay) ve denge bisikleti (2-5 yaş).
Kolay taşıma için patentli makas katlama sistemi ve güvenlik çubuğuna entegre edilmiş akıllı gidon (bebek üç tekerlekli bisiklet modunda kullanıldığında); tramvay modu uyumlu.
%100 aletsiz tasarım, herhangi bir alete veya vidaya ihtiyaç duymadan farklı modlar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar; EXPLORER TRIKE FOLDABLE 4'ü 1 arada, katlanır üç tekerlekli bisikletten denge bisikletine sorunsuz bir şekilde dönüştürmek için yaylı düğmelere sahiptir.
2 yüksekliği ayarlanabilen ebeveyn kolu (yerden 100 cm, 103 cm yükseklik), dahili direksiyon sistemi, gidon kilidi ve ön serbest tekerlek sistemi, ebeveynlerin küçük çocuklara yardım etmesine ve yönlendirmesine olanak tanıyarak onların katlanır üç tekerlekli bisikleti nasıl kullanacaklarını öğrenmelerine yardımcı olur.
Yumuşak, kaymaz TPR'li (yerden 33 cm, 37 cm yüksek) 2 yüksekliği ayarlanabilir sele ve konforlu sürüşler için konforlu ve dayanıklı TPR ergonomik tutma yerlerine sahip kavisli katlanabilir gidon.
Çıkarılabilir, ayarlanabilir ve katlanabilir UV önleyici (UPF 50+) polyester gölgelik.
Yumuşak, kaymaz TPR'ye sahip katlanabilir yüksek arka koltuk, entegre, katlanabilir kafalık, yumuşak, rahat omuz yastıklı 5 noktalı emniyet kemeri ve katlanabilir güvenlik çubuğu (bebek üç tekerlekli bisiklet modu).
Bir adet 250 mm'lik ön ve iki adet 220 mm'lik arka EVA köpük tekerlek, park mekanizmalı ve kullanılmadığı zaman pedallarınızı güvenli bir şekilde saklamak için selenin arkasında yer alan akıllı pedal saklama alanı. Daha fazla konfor için ekstra geniş, çıkarılabilir ve katlanabilir çift enjeksiyonlu TPR ayak dayanağı.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.