Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hipp 1 Organik Bebek Sütü 600 Gr

439,90 TL
Stok Kodu 2022716
Marka Hipp
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Hipp 1 Organik Bebek Devam Sütü 600 Gr.Özellikleri;

Tamamen Organik süt kullanılarak üretilmiştir.
Anne sütü gibi tüm bebek formüleri de karbonhidrat içerir ve bebeğinizin beslenmesinin önemli bir kısmını oluşturur.
Bebeğinizin dişlerinin karbonhidrat içeren sıvılarla sık veya devamlı temas etmesi dişlerinin çürümesine ve ileride sağlık sorunlarına yol açabilir.
Bebeğinizin uzun süre biberondan beslenmesine izin vermeyin ve çocuğunuza bardaktan içmeyi olabildiğince erken öğretin.
Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Bu ürün doğum sonrasında anne sütüyle beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için uygundur. Bu ürün yetkili sağlık çalışanının önerisi ile kullanılmalıdır.
HiPP 1 ORGANİK, organik sütten gelen protein içeriğine sahiptir.
HiPP 1 ORGANIK karbonhidrat olarak laktoz içerir.
İlave şeker içermez.
Gluten içermez.

Kullanım:
Doğumdan itibaren
Anne sütü eksikliğinde tamamlayıcı olarak
Bebeğinizin doğal ritmine uygun olarak istediği sıklıkta besleyebilirsiniz

Hazırlama Talimatı:
Lütfen süt formüllerini hazırlarken paketin üzerindeki kullanma talimatlarına uyunuz. Yanlış hazırlama şekilleri veya hazırlanıp uzun süre bekletilen süt formülleri bakteri oluşumuna sebebiyet verdiği için sağlığa zararlıdır. Bu nedenle her öğünde daima gerekli miktarda süt formülünü hazırlayınız ve bebeğinizi hemen besleyiniz. Artanı tekrar kullanmayınız. Biberonu, biberon emziğini ve kapağını iyice temizleyiniz. Her kullanımdan sonra açılmış paketi sıkıca kapatınız, oda sıcaklığında (maks. 25°C) kuru bir yerde muhafaza ediniz ve üç hafta içinde tüketiniz. Lütfen süt formülünü hazırlarken haşlanma tehlikesine karşı mikrodalga fırında ısıtmayınız.
İçme suyunu kaynatınız ve yaklaşık 40-50°C ye kadar soğuması için bekletiniz.
Biberona hazırladığınız suyun yaklaşık 2/3‘ünü boşaltınız.
Ölçeği formül ile doldurarak fazlasını bıçakla sıyırınız. Önerilen toz miktarını biberona ekleyiniz.
Biberonu kapatıp çalkalayınız.
Kalan suyu ilave ederek birkaç kez tekrar çalkalayınız.
İçilebilir sıcaklığa (yaklaşık 37 °C’ye) gelene kadar soğutunuz. Sıcaklığı beslemeden önce sıcaklığı mutlaka kontrol ediniz.

İçindekiler:
Yağsız süt*, peynir altı suyu*, bitkisel yağlar*(palm çekirdeği yağı*,düşük erusik asitli kolza yağı*, ayçiçeği yağı), laktoz*, LCP 1 (Mortierella alpina kaynaklı bitkisel yağ, balık yağı), kalsiyum karbonat, potasyum klorür, L-tirozin, C vitamini, L-fenilalanin, magnezyum karbonat, E vitamini, L-triptofan, çinko sülfat, demir-II sülfat, stabilizör L(+) laktik asit, A vitamini, inositol, niasin, pantotenik asit, bakır-lizin kompleksi, B 1 vitamini, B 6 vitamini, folik asit, potasyum iyodat, mangan sülfat, B 2 vitamini, sodyum selenat, K vitamini, biotin, D vitamini, B12 vitamini. *organik tarım metoduyla üretilmiştir 1 uzun zincirli çoklu doymamış yağ asitleri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.