Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Oyun Seti HTN79

1.699,00 TL
Stok Kodu 2088014
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Oyun Seti HTN79 Özellikleri;


Hot Wheels® City Süper Şarj Akaryakıt İstasyonu ile şarjlı pist oyunlarına hazır olun!
Bu etkileşimli oyun seti, çocukların işaret değiştirme, araba kaldırma ve fırlatma rampaları gibi harika ayrıntıları etkinleştirmek için belirlenen noktalara takabileceği, yeri değiştirilebilen EV benzeri bir şarj koluna sahiptir.
Daha fazla hikaye anlatımı veya depolama için sette 10 1:64 aracı park edin; bir Hot Wheels arabası dahildir, ek araçlar ayrı olarak satılır.
Super Recharge Yakıt İstasyonu, diğer Hot Wheels® setlerine ve pistlerine bağlanarak çocukların açık uçlu maceralar için kendi benzersiz şehir manzaralarını oluşturabilmelerini sağlar.
Hot Wheels® araçlarıyla dinamik bir oyun için Hot Wheels City Süper Şarj Akaryakıt İstasyonuna gidin.
Sette, fırlatıcılar, araba asansörü ve tabela çevirme gibi harika özellikleri etkinleştirdiği 4 istasyona takılabilen yapay bir EV şarj hortumu bulunur!
Doğrudan sette 10 adete kadar Hot Wheels 1:64 ölçekli araç için park yeri (ve depolama alanı) bulunmaktadır.
Bir adet Hot Wheels® arabası dahildir; ek araçlar ayrı satılır.
Akaryakıt İstasyonunu diğer Hot Wheels® setlerine ve pistlerine bağlayarak benzersiz bir itip kakmalı oyun maceraları dünyası yaratın.
Ürün Boyut | 18 x 25 x 20 cm; 750 gram.
Yaş Grubu | +4
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.