Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Neon Yarışlar Çoklu Yarış Heyecan Pist Seti HPC07

2.199,00 TL
Stok Kodu 2088024
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Neon Yarışlar Çoklu Yarış Heyecan Pist Seti HPC07 Özellikleri;


Hot Wheels ile yarış heyecanını katla!
Hot Wheels Neon Yarışlar Çoklu Yarış Heyecanı Pist Seti ile havalı bir şehirde yarış.
Çocuklar, Hot Wheels arabalarını pist boyunca fırlatacak gökdelenin üzerinden ve etrafından dolaştıracak motorlu hızlandırıcıya yerleştirir.
Araçlar pist kanatlarından süratle geçerken ışıklar titreşiyormuş gibi bir etki yaratır. Motorlu hızlandırıcı, arabaları yarıştırmaya devam eder.
Heyecanı ve epik bir çarpışma potansiyelini artırmak için daha fazla araba ekleyebilirsiniz.
Hot Wheels Neon Yarışlar Çoklu Yarış Heyecanı Pist Seti'nin neon temalı pistinde yarışmak çok eğlenceli! Set ile birlikte gelen Hot Wheels arabayı setin motorlu hızlandırıcısına yerleştirin, üç renkli bir piste fırlatın ve gökdelenin üstünden ve etrafından dolaştırın.
Seti katlayarak kolayca ve zahmetsizce saklayabilirsiniz.
Gökdelenin içindeki ve motorlu hızlandırıcının üzerindeki özel yuvalarda 1:64 ölçekli ek arabalar saklayın. 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.
Çocukların motor becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişmesin destekler.
Hayal güçlerini zenginleştirirken arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar ve yapacakları yarışlar sosyalleşmelerine katkı sağlayıp koleksiyon meraklarını arttırır.
Kutu içerisinde; Hot Wheels pist seti ve 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels araba dahildir.
Ürün; 2 x 1,5V D LR20 pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.
Kutu ölçüsü: 33 x 9 x 40,5 cm
Ağırlık: 1,300 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.