Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels RacerVerse Star Wars 2 Araçlı Pist Seti HPL32

1.999,00 TL
Stok Kodu 2088025
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels RacerVerse Star Wars 2 Araçlı Pist Seti HPL32 Özellikleri;


Star Wars'tan ilham alan Hot Wheels RacerVerse Grogu ve The Mandolorian araçları, Hot Wheels RacerVerse Grogu'nun Büyük Yarış setinde kafa kafaya bir yarışta yarışıyor!
Hot Wheels RaceVerse Mandalorian aracı bu sette ilk kez karşımıza çıkıyor.
Pist performansı için optimize edilmiş die cast Hot Wheels arabalarında Star Wars karakterleri Grogu ve The Mandolorian'dan ilham alan iki Hot Wheels RacerVerse aracı içerir.
Grogu'nun Great Race pist seti ile Hot Wheels RacerVerse'de hız yapın!
Işın kılıcı başlatıcılarla yarışçıları serbest bırakın ve kimin fırtına askerlerinin üzerinden atlayıp bitiş çizgisine önce ulaştığını görün.
Kazanan şeridin üzerinde bir bayrak yükseliyor!
Kafa kafaya yarışın eğlenceli bir konsepti, bu tüm Star Wars sevenler için harika bir set!
Parkur parçaları, açık uçlu oyun ve macera için diğer Hot Wheels parkurlarıyla uyumludur. Set, kolay saklama için toplanır. Ek setler ayrı satılır.
Kutu içerisinde; 21 adet sticker, Grogu ve The Mandolorian'dan ilham alan iki Hot Wheels RacerVerse aracı ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.
Kutu ölçüsü: 25,5 x 8 x 40,5 cm
Ağırlık: 0,765 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.