Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hot Wheels Track Builder Temel Pist Seti GVG13

449,90 TL
Stok Kodu 2085540
Marka Hot Wheels
Ürün Açıklaması
Hot Wheels Track Builder Temel Pist Seti GVG13 Özellikleri;


Hot Wheels Track Builder Unlimited temel pist paketi, pist inşasına yeni başlayanlar için mükemmel bir başlangıç seti olmasının yanı sıra mevcut pistleri (ayrı olarak satılır) genişletmek için gereken malzemeleri de içerir.
Pakete on adet pist parçası, dokuz adet pist bağlantı parçası ve bir adet 1:64 ölçekli Hot Wheels araç dahildir.
Hot Wheels Track Builder hayal gücü gerektiren oyunlarla yaratıcılığı teşvik ettiği ve problem çözme becerilerini geliştirdiği için altı yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediyedir.
Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Hot Wheels Track Builder Unlimited temel pist paketi, pist inşasında henüz acemi olanlar veya mevcut bir pisti geliştirmek isteyenler için gerekli bir settir.
Çocuklar, pakete dahil olan malzemeleri ve hayal güçlerini kullanarak en yaratıcı ve heyecan verici pistleri inşa edebilir.
Bu paket, pist inşa etme başarısı gösterenleri ödüllendirmek için mükemmel bir hediyedir.
Her parça, diğer Hot Wheels Track Builder setlerine (ayrı olarak satılır) de bağlanabilir.
Setler, 10 adet pist parçası, 9 adet pist bağlantı parçası ve 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels araba içerir.
6 yaş ve üzeri çocukları heyecanlandıracak harika bir hediyedir.
Ürün ölçüsü: 2,5 x 243,8 x 3,8 cm
Kutu ölçüsü: 32,3 x 5,5 x 10,5 cm
Ağırlık: 0,309 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.