Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Oyun Turnuvası Tırı 60388

999,90 TL
Stok Kodu 2083759
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Oyun Turnuvası Tırı 60388 Özellikleri;


LEGO City Oyun Turnuvası Tırı yaratıcı oyunlar için özelliklerle doludur. Römorku açarak 2 oyuncak oyun istasyonunun ve eğlenceli ‘animasyon’ fonksiyonu olan stadyum ekranının olduğu sahneyi, ayrıca kazanan için kupayı ve LEGO City e-spor hayranları için hediyelik eşyaları ortaya çıkarın.
Sunucu ve oyuncu minifigürerini ekleyin, turnuva başlasın!
Bu 7 oyun seti, resimli bir yapım rehberi ile çocukların modeli yaparken bitmiş modeli her açıdan görselleştirmelerini sağlayan yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip inanılmaz bir dijital rehber olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.
İnanılmaz araçlar ve makineleri görerek büyürüz ve LEGO City Harika Araçlar yapım setleriyle çocuklar, gerçekçi modeller ve yaratıcı rol yapma faaliyetlerine ilham veren karakterlerle bunları yakından keşfetme şansı bulurlar.
Oyun Turnuvası Tırı, e-spor şampiyonları arasındaki büyük maç için LEGO City’ye geldi.
Bu kamyon, havalı ekipmanlarla ve sıkı hayranlar için hediyelik eşyalarla dolu. Sunucunun gösteriye hazırlanmasına yardım edin.
Devasa tırın yanlarını açarak 2 oyun istasyonu ve dev bir stadyum ekranının olduğu sahneyi ortaya çıkarın. Kupayı kim kazanacak? Kim bilir!
Turnuva başlasın...
LEGO City Oyun Turnuvası Tırı, hayali oyun yarışmaları sahnelemek için ekipmanlarla doludur.
Çocukların sahneli bir Oyun Turnuvası Tırı, 2 oyuncak bilgisayar oyunu istasyonu ve stadyum ekranı yapmaları için gereken her şey, ayrıca kazanan için kupa, hediyelik eşyalar ve 3 minifigür.
Çocuklar oyuncak stadyum ekranında oyunun aksiyonu animasyonla canlandırabilir ve heyecanı artırmak için rakipminifigürlerin ilerleme çubuğunu ayarlayabilir.
LEGO City Oyun Turnuvası Tırı’nın yüksekliği 13 cm, uzunluğu 33 cm, genişliği 6 cm’dir. LEGO oyuncak aksesuarlar arasında kazanan için kupa, mikrofon, cep telefonu ile büyük yumruklar ve kılıç dahil bilgisayar oyunu eşyaları bulunur.
Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Builder uygulamasıyla modeli yaparken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir.
LEGO City oyuncak yapım setleri, açık uçlu yaratıcı oyujnlarla çocukların öz güvenlerini ve temel yaşam becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.
Parça sayısı: 344
Kutu ölçüsü: 38 x 26 x 70,5 cm
Ağırlık: 0,775 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.