Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Micro Mini Deluxe Scooter Turquoıse

3.999,00 TL
Stok Kodu 2089331
Ürün Açıklaması
Micro Mini Deluxe Scooter Özellikleri;


Mini Micro Deluxe Scooter çocuğum için doğru mu?
Üç tekerlekli scooter, 2 ila 5 yaş arası çocuklar için dahice tasarlandı ve 35 kg ağırlığa dayanabiliyor. Tutma kolunun yüksekliği ayarlanabilir, böylece scooter çocuğunuzla birlikte büyür.
Üç sağlam tekerlek ve yenilikçi 'yalın sürüş' stiliyle çocuğunuzun dengesini ve koordinasyonunu sürüş sırasında daha da gelişmesini sağlayacaktır..
Mini Micro Deluxe scooter'dan farkı nedir?
Yeni Deluxe scooter artık 35kg'a kadar olan çocuklar için uygundur.
Bu, bir çocuğun scooter'ı daha uzun süre kullanmanın tadını çıkarabileceği anlamına gelir.
Buna ek olarak, scooter'daki eloksallı gövde, korozyondan ve paslanmadan korur, yeni kabartmalı güverte ve tutma yeri alanında bir ilk.
Mikronun hazırlamış olduğu kusursuz bir İsviçre tasarımı ve mühendisliğidir.
Çocuğumun bir kask takması gerekiyor mu?
Sürüş yaparken çocukların kask takmaları önerilir. Çocuğunuzun kaskının doğru şekilde uyması önemlidir.
Ayarlanabilir kollar ne kadar yüksektir?
Maxi Micro Deluxe kollar scooter'ı (100cm) ila (120cm) arasındaki çocuklar için uygun hale getirerek (48cm) ile (68cm) arasında ayarlanabilir.
Ayarlanabilir tutma yeri, çocuğunuzun Mini Micro Deluxe'i birkaç yıl kullanabileceği anlamına gelir, bu nedenle bir yedek satın almak için endişelenmenize gerek yoktur.
Mini Micro Deluxe katlanır mı?
Hayır, Mini Micro Deluxe katlanabilir bir scooter değildir. Bununla birlikte, taşıma çubuğu tabandan kolayca çıkarılabilir, böylece saklama ve taşıma kolaylaşır.
Mini Micro Deluxe scooter Avrupa güvenlik standartlarına uygun mu?
İsviçre'de tasarlanmış bir scooter'tan beklediğiniz gibi Mini Micro Deluxe, Toy'ın EN71'e göre test edildi.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.