Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Minoris Baby Organik El Yüz ve Vücut Nemlendirici 200 ML

79,90 TL
Stok Kodu 39630
Marka Minoris
Ürün Açıklaması
Minoris Baby Organik El Yüz ve Vücut Nemlendirici 200 Ml Özellikleri;


Minoris Organik Kimya Ar-Ge laboratuvarlarında geliştirilmiş olan Minoris Baby Bebek Yüz ve Vücut Nemlendirici, Güneş ya da soğuk, kuru havalar sonrası kuruyan cildin nemlenmesini sağlar.
İçeriğinde bulunan Organik Aloevera, Gül, Calendula ve papatya özleri sayesinde cildinizin bakımını yaparak korur. Günlük kullanıma uygundur.
Kullanım: El, yüz ve tüm vücut kullanımı için uygundur. İhtiyaç duyulan bölgeye masaj yaparak cilt tarafından emilmesini sağlayınız. Sık kullanıma uygundur.
Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerde ambalajında ısı ve ışık kaynaklarından uzakta muhafaza ediniz. Ürünü göz çevresine uygulamayınız.
Göz ile temasından kaçınınız. Göz temasında hemen bol su ile durulayınız. İçerikte bulunan herhangi bir maddeye hassasiyetiniz var ise kullanmayınız.
Parafin, SLS, SLES, Benzil Alkol, Phenoxyethanol, Sorbik Asit, Sitrik Asit, Alkol, Paraben, Parfüm içermez.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.