Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Minoris Baby Organik Güneş Koruyucu Sprey Krem 30 SPF 150ml

749,90 TL
Stok Kodu 2089452
Marka Minoris
Ürün Açıklaması
Minoris Baby Organik Güneş Koruyucu Sprey Krem 30 SPF 150 ml Özellikleri;


Minoris Organik Kimya Ar-Ge Laboratuvarlanında geliştirilmiş olan Minoris Baby Organik Güneş Kremi, nano mineral parçacıklar kullanılmadan Organik sertifikalı Hayat Ağacı Meyvesi Yağı, Aloevera ve Aynisefa suları kullanılarak ileri teknoloji ile geliştirilmiştir.
UVA ve UVB koruma sağlar. Cildi güneş yanıkları, cilt lekeleri ve erken cilt yaşlanması gibi güneşin zararlı etkilerine karşı korunmanıza yardımcı olur.
Cilde nem kazandırarak sağlıklı bir korumaya yardımcı olur.
Organik Güneş Koruyucu Sprey Krem Yaş Sınırı Varmı?
Ürünümüz doktorunuz tarafından aksi önerilmedikçe yenidoğan dan itibaren tüm yaşlarda ve ebeveynlerde kullanılabilecek şekilde ileri teknoloji ile geliştirilmiştir.
Organik Güneş Koruyucu Sprey Krem Kullanımı Nasıldır?
Sağlıklı bir kullanım için güneşe çıkmadan 20-30 dk. önce cilde uygulayın.
Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir. Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız.
Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır.
Uyarılar: Güneşe maruz kalmadan önce güneşten koruyucu ürün kullanınız.
Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.
Ürünü göz çevresine uygulamayınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız.
Ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora danışınız.
Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz.
Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayınız.
Bebek ve çocukları güneşin yoğun olduğu öğle saatlerinde (11:00-16:00 saatleri arasında) güneşe çıkarmamaya özen gösteriniz.
Bebekleri ve küçük çocukları uygun giysiler ve şapka, gözlük gibi koruyucu aksesuarlarla güneşten koruyunuz.
Bebekler ve Çocuklar İçin Doğru Güneş Koruyucu Kremi Nasıl Seçilir? adlı blog yazımızı okuyarak güneş kremleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Içerik: Aqua, **Aloe Barbadensis Leaf Water, Zinc Oxide, Cocoglycerides, Dicaprylyl Carbonate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, **Calendula Officinalis Water, Glycerin, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Xylityl Sesquicaprylate,*Mauritia Flexuosa Fruit Oil, (*Organic Ingredient,) %99,81 Naturel Content 20,95 Organic Content
Üretim Tarihi ve SKT Ambalai üzerindedir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.