Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Minoris Baby Organik Leke Çıkarıcı Sprey 500ml

299,90 TL
Stok Kodu 2036787
Marka Minoris
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Minoris Baby Organik Leke Çıkarıcı 500 ml Özellikleri;


Minoris Baby Leke Çıkarıcı Sprey, Mineraller ve Organik bileşenlerin bir arada kullanıldığı yeni nesil ileri teknoloji ile üretilmiş Türkiye’nin ilk ve tek Leke Çıkarıcısıdır.
Bebek kıyafetlerinde oluşan yada oluşabilecek lekeler üzerinde tam performans alabilmeniz için özel olarak geliştirilmiştir.
Parfüm içermeyen formülü sayesinde temizlik sırasında ve sonrasında bebeğinizin ve sizin sağlığınızı parfümlerin olumsuz etkilerinden korur.
Ürün içeriği organik materyallerden oluştuğu için ürün rengi farklılık gösterebilir.
Saklama koşullarına uyulduğu takdirde son kullanma tarihi, imal tarihinden itibaren 1 yıldır.
Nötr pH değeri sayesinde yüzeylerinizi çizmeden hassasça temizler.
Bio parçalanabilir hammaddeler kullanılarak üretilmiştir.
Aile bütçenize dosttur.
Bu ürün içeriğinin %97'si organiktir.

Kullanım Şekli:

Her kullanımdan önce şişeyi 1 kez ters çevirin.
Kumaşın lekeli bölgesine sprey başlığını açarak püskürtün.
Leke çıkarıcı kullandığınız çamaşırlarınızı ön yıkama yaparak ve ana yıkama için Minoris Baby Organik Bebek Çamaşır Deterjanı ile kullanmanız ürün performansını artıracaktır.
Sülfat (SLS, SLES, MLES), FOSFAT, OPTİK AĞARTICI, SENTETİK PARFÜM, BOYA ve PARABEN İçermez.

Ürün Miktarı: 500 ml
Bu ürün Innopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Minoris Organik Kimya Ar-Ge, Uygulama ve Pilot Üretim Tesislerinde Endüstri 4.0 Normlarında Üretilmektedir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.