Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Minoris Organik Leke Karşıtı Güneş Kremi 150ml

649,90 TL
Stok Kodu 2089449
Marka Minoris
Ürün Açıklaması
Minoris Organik Leke Karşıtı Güneş Kremi 150ml Özellikleri;


Minoris Leke Eğilimli Ciltlere Özel Güneş Kremi 50 SPF+, Minoris Organik Kimya laboratuvarlarında doğal mineraller ve organik bitkilerin birlikte kullanılması ile ileri teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir.
İçeriğindeki Organik Aloevera ve Papatya ve E vitamini içeren yüksek etkili 50 SPF+ güneş kremi, UVA ve UVB koruma sağlar.
Leke eğilimli ve hassas ciltler için kullanımı idealdir.
Cildinizi güneş yanıkları, cilt lekeleri ve erken cilt yaşlanması gibi güneşin zararlı etkilerine karşı korumanıza yardımcı olur.
Cilde nem kazandırarak sağlıklı bir bronzluk sağlamada yardımcı rol oynar. Yapışkan his bırakmaz.
Minoris Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 Spf 150ml Nasıl Kullanılır;
Güneşe maruz kalmadan önce güneşten koruyucu ürün kullanınız. Sağlıklı bir kullanım için güneşe çıkmadan 20-30 dakika önce cildinize uygulayın.
Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir. Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız.
Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır.
Uyarılar:Güneşe maruz kalmadan önce güneşten koruyucu ürün kullanınız.
Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.
Ürünü göz çevresine uygulamayınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız.
Ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora danışınız.
Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz.
Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayınız.
Bebek ve çocukları güneşin yoğun olduğu öğle saatlerinde (11:00-16:00 saatleri arasında) güneşe çıkarmamaya özen gösteriniz.
Bebekleri ve küçük çocukları uygun giysiler ve şapka, gözlük gibi koruyucu aksesuarlarla güneşten koruyunuz.”
Bebeğinizi Güneşten Korumanız İçin 4 Önemli Neden! Adlı blog yazımızı okuyarak organik güneş ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Ingredients: Aqua, *Zinc Oxide, **Aloe Barbadensis Leaf Water, *Cocoglycerides, *Dicaprylyl Carbonate, Methylheptyl Isostearate, *Polyglyceryl-2 Dipolystearate, *Polyglyceryl-3 Diisostearate, *Glycerin, *Hydrogenated Vegetable Glycerides, *Tocopherol, **Chamomilla Recutita Extract, Arbutin, **Mauritia Flexuosa Fruit Oil, *Ethylhexylglycerin, *Benzoic Acid (*%98 Naturel Content, **%20 Organic Content)
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.