Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Motorola Hubble HBL01 Dect Dijital Bebek Telsizi

1.099,90 TL
Stok Kodu 2085604
Marka Motorola
Ürün Açıklaması
Motorola Hubble HBL01 Dect Dijital Bebek Telsizi Özellikleri;


Dünyanın 1 numaralı Akıllı Bebek Teknolojisi çözüm sağlayıcısı Hubble Connected’den yeni Listen Dijital Bebek Telsizi!
Kullanımı kolay Tak-Çalıştır dijital bebek telsizi portatif ve seyahat dostudur.
Ses monitörünün kristal netliğinde ses iletimi sağlayan ve başka kimseyi tanımadan arka plan gürültüsünü ortadan kaldıran güvenli DECT kablosuz teknolojisi, bebeğinizin çıkardığı her sesi duymanızı sağlar. 300m etkili menzil içerisinde bebeğinizle sürekli iletişimde kalırsınız.
Hubble Listen’ın bebek ünitesi, bebeğinizi rahatlatmak için bir çocuk odasını hafifçe aydınlatabilecek gece lambasına sahiptir.
Ebeveyn ünitesi, ses seviyelerini görsel olarak takip edebilmeniz için bir ses kontrolü ve 5 seviyeli görsel ses göstergesi ile birlikte gelir.
Tüm Özellikler;
Şebekeye Direkt Bağlantı
DECT Kablosuz Bağlantı
300 Metreye Kadar Etkili Menzil
Görsel Ses Seviyesi Göstergesi
Yüksek Hassasiyetli Mikrofon
Ses Kontrolü
Menzil Dışı ve Düşük Pil Uyarıları
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.