Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Oydaş Valizli Tamir Seti

399,90 TL
Stok Kodu 2085817
Marka Oydaş
Ürün Açıklaması
Oydaş Valizli Tamir Seti Özellikleri;


Ürünün 2 rengi mevcuttur. Lütfen göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Minik ustalar iş başına!
Tamir için aradığın ne varsa bulabileceğin bu çanta, oyunlarının vazgeçilmezi olacak!
Üstelik tekerlekli tamir valizinin içine bütün aletlerini doldurup, gittiğin her yerde tamirat hünerlerini sergileyebilirsin!
Arkadaşlarınla bir araya gel ve tamir tezgahını kur! Gerçekçi detaylar ve ayrıntılı tasarımıyla dikkat çeken bu set ile en güzel oyunları oynayacaksın!
Çantalı Tamir Seti çocukların taklit yeteneklerini geliştirmelerini ve sosyalleşmelerini sağlar.
İnce motor becerilerini olumlu düzeyde etkiler. Hayal gücü ve yaratıcılıklarını zenginleştirir. Tamir aletlerinin temel prensiplerini kavramalarını destekler.
Setin içerisinde; pense, çekiç, tornavida, gözlük ve çeşitli tamir aletleri bulunmaktadır.
Ürünün; Sarı ve Kırmızı olmak üzere 2 farklı rengi bulunmaktadır. Renkler valiz renkleridir, içerikler her iki modelde de aynıdır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.