Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play-Doh Dişçi Seti F1259

169,90 TL
Stok Kodu 39360
Marka Play-Doh
Ürün Açıklaması
Play-Doh Dişçi Seti F1259 Özellikleri;

Evdeki diş doktorları, hastanız sizi bekliyor!
Diş doktoruna gitmek biraz ürkütücü olsa da çocuklar bu Play Doh oyun setiyle kontrolü ele alıp diş doktoruymuş gibi yapabilecek ve çok eğlenecek!
Hastanın Play Doh dilini çıkartmasını sağlayın, ardından da Play Doh dişlerini bir kerede eksiksiz olarak yapmak için oyuncak diş kalıbını kullanın.
Elle çalıştırılan oyuncak dolgu aleti ve şırınga aletiyle dişleri delmeye ve doldurmaya başlayın.
Diş çürüğü rengindeki oyun hamuru hastanın dişinde kir kalmış gibi görünmesini sağlayacak yeşil noktalar içeriyor.
Altın ve gümüş renkli Play Doh hamurlarıyla ise harika teller ve dolgular oluşturulabiliyor.
Toplam 10 oyuncak dişçilik aleti ve 8 kutu Play-Doh oyun hamuruyla bu oyuncak dişçi seti, 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir etkinlik veya hediye olacak!
2 kalem pil ile çalışır.
Kutu Ölçüleri: 7 x 28 x 22 cm.
İçindekiler: hasta, dolgu aleti, tel silindiri, diş kalıbı, diş fırçası, şırınga aleti, ayna, sond, diş ipi, plastik cımbız ve 8 kutu Play-Doh Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 454 gr).
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.