Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play-Doh Küçük Şefler Başlangıç Seti̇ F6904

749,90 TL
Stok Kodu 2087985
Marka Play-Doh
Ürün Açıklaması
Play-Doh Küçük Şefler Başlangıç Seti̇ F6904 Özellikleri;


Haydi hazırlanalım!
Play-doh Küçük Şefler Başlangıç Seti̇ 14 oyun mutfak aksesuarı ve 5 Play-Doh rengiyle aşçı adayları için tasarlandı.
Çocuklar, kalıpları ve kesicileri kullanarak oyun yiyeceği şekillerini kesebilir, ardından oyuncak bıçaklarla dilimlemek ve doğramak için oyuncak kesme tahtasındaki yönergeleri takip edebilir!
Play-Doh yiyecekleri yapmak için sarımsak presi, yumurta dilimleyici ve kesme tahtası kapağının alt tarafındaki yarım kalıplar gibi sanat ve el işi araçlarını kullanmayı çok sevecekler.
Bu mutfak oyun seti, çocukların eserlerini gururla sunabilmeleri için oyun tabaklarıyla birlikte gelir.
İster ilk Play-Doh başlangıç seti, ister 3 yaş ve üzeri çocuklar için bir hediye olsun, bırakın Play-Doh oyuncaklarının keyfini çıkarsınlar!
Okul öncesi oyuncakları, 14 oyun mutfak aksesuarı ve 5 Play-Doh rengiyle çocukların doğrarken, dilimlerken ve şekil verirken mutfak temalı kreasyonlar yapmasına olanak tanır.
Play-Doh çilekleri, havuçları ve daha fazlasını oluşturmak için kesicileri ve kalıpları kullanın, ardından bunları dilimlemek için oyun kesme tahtasındaki eşleştirme yönergelerini izleyin.
Bu oyun yemek seti, taklit yumurta dilimleyici, dalgalı bıçak ve karides ve kruvasan gibi aptalca yiyecek şekilleri oluşturmak için çok sayıda yarım kalıp gibi sanat ve el işi araçları içerir.
Çocuklar küçükken ve hala öğrenirken, Play-doh Küçük Şefler Başlangıç Seti gibi oyuncaklar şekilleri, eşleştirmeyi, ince motor becerilerini ve yaratıcı hayal güçlerini keşfetmelerine yardımcı olabilir.
Bu Play-Doh setinde 2 onsluk kırmızı, yeşil, turuncu ve sarı ve 1 onsluk beyaz kutu bulunur. buğday içerir.
İçindekiler: 2 parçalı kesme tahtası, 2 tabak, sarımsak sıkma aleti, yumurta dilimleme aleti, 2 meyve kalıbı, 3 kesici, 1 rulo, 2 bıçak aleti, 4 adet iki onsluk kutu ve 1 adet bir onsluk Play-Doh kutusu içerir Bileşik (net ağırlık 9 oz/255 g).
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.