Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play-Doh Restoran Oyun Seti F8107

1.399,00 TL
Stok Kodu 2087984
Marka Play-Doh
Ürün Açıklaması
Play-Doh Restoran Oyun Seti F8107 Özellikleri;


2 Taraflı Mutfak Oyun Seti | Play-Doh Şef Seti, geleceğin aşçıları için ideal! Renkli Play-Doh kreasyonları oluşturun, süsleyin ve paylaşın.
Play-Doh ile aynı anda 2 yiyecek yaratın | Hamburger, tavuk budu, pizza ve spagetti yapmak için pulları bir araya getirin ve kola basın.
Ardından plakadan hazırlama istasyonuna geçin!
Oluştur ve Paylaş | Yarım kalıplarla eşlikler oluşturun - O zaman müşteriler için bulaşıkları pencereden geçirin!
Mutfak Aksesuarları | Fırına hayali tatlılar yerleştirmek için spatulayı kullanın. Ardından restoran oyununu tamamlamak için menüyü bir araya getirin!
5 RENK PLAY-DOH: Kırmızı, yeşil, kahverengi, sarı ve mavi renklerde 2 ons Play-Doh kutusu içerir. buğday içerir.
Yaş Grubu | +3.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.