Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Bebek Kozmonot Mont 1019 Lacivert

1.869,90 TL
Stok Kodu 2086485
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Bebek Kozmonot Mont 1019 Özellikleri;


Bebeğinizi karlar içinde kışa en uygun bir biçimde giyindirip keyif ile vakit geçirmesini istiyorsanız U.S. Polo Assn Lisanslı Fermuarlı Lacivert Bebek Kozmonot Mont tercihlerinizin en iyisi haline gelecek.
Boydan giydirilen bu mont sayesinde bebeğinizin sadece üstü değil alt kısmı da soğuğa karşı korunaklı hale gelip vücut ısısını dışarıya karşı sabit tutup daha mutlu ve korunaklı hale gelmesini sağlayacak.
Çift açılabilir fermuar yapısı ile zahmetsiz bir şekilde bebeğinizi giydirebilirsiniz.
USPA Kozmonot Mont’un kapüşonlu olması mevsim şartlarında bebeğinizi baş, boyun ve ense soğuğundan koruyacaktır.
Kol yapısının katlanabilir olması bebeğinizin elinde; oyuncak, yiyecek ve içecek gibi ürünleri kolaylıkla tutabilmesine olanak gösterir.
%100 polyester olan bebek mont lacivert rengi ile sadeliğini ön planda tutmuştur.
Dokuma kumaşın vermiş olduğu sağlamlık sayesinde daha uzun ömürlü bir kullanıma uygun hale getirilmiştir.
Sizler ve bebekleriniz için tasarlayıp ürettiğimiz yeni sezon USPA bebek montuna dolaplarınızda yer açmayı unutmayın.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.