Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Kız Çocuk Şort Takım 1808-4 Açık Kahve

899,90 TL
Stok Kodu 2088565
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S Polo Kız Çocuk Şort Takım 1808-4 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Orchid Açık Kahverengi Kız Çocuk Şort Takım kalitesiyle öne çıkan bir tasarım sunarak çocuk giyiminde öncü bir seçenek sunuyor.
Üstün kaliteli kumaşları ve özenle işlenmiş dikiş detayları bu takımı sadece şık kılmakla kalmayıp aynı zamanda uzun ömürlü kılıyor.
Markanın güçlü ismi ve deneyimi U.S. Polo Assn Orchid'i diğerlerinden ayıran özellikleriyle birleşerek çocukların konforunu ve zarafetini ön planda tutuyor.
Açık kahve tonları tarz ve şıklığı bir araya getirirken çocuklar için özgür hareket imkanı sunan tasarım günlük kullanımın yanı sıra özel günlerde de mükemmel bir seçenek sunuyor. U.S. Polo Assn ile kalite ve zarafetin keyfini çıkarın.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.