Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Xiaomi Wicue 8.5 LCD Dijital Mıknatıslı Renkli Çizim Tableti Turuncu

379,90 TL
Stok Kodu 2089722
Marka Xiaomi
Ürün Açıklaması
Xiaomi Wicue 8.5 LCD Dijital Mıknatıslı Renkli Çizim Tableti Özellikleri;


Çevre dostu, çocukların hayal gücünü geliştiren, yaratıcı ve eğlenceli oyun arkadaşıdır.
Bu eğitici oyuncağı çocuklar ister yazı yazmak isterlerse de resim yapmak için kullanabilirler.
Mıknatıslı LCD Dijital Çizim Tableti
Mıknatıslı LCD Dijital Çizim Tableti, buzdolabı ve benzeri metal yüzeylerin üzerine tutturularak not defteri olarak da kullanılabilir.
Yüksek Hassasiyetli Ekran
Basınca duyarlı LCD ekranı akıcı yazı yazma ve çizim yapma deneyimi sunar.
Resim yapmak veya yazı yazmak için kalemi ekranın üzerinde hafifçe gezdirmek yeterlidir.
%100 kaligrafi efekti kağıda yazıyormuşçasına el yazısını mükemmel bir şekilde yansıtır. Resimlerde daha net görüntü elde edilir.
Tebeşir Tozu İçermez
Klasik yazı tahtalarında olduğu gibi çizim yapmak için tebeşir gerekmez. Tebeşir tozunun neden olduğu kirlilik ve alerjik etkiler oluşmaz.
Kimyasal Boya İçermez
Çizim yapmak için herhangi bir boyaya gerek yoktur. Böylece çocuklar çevreyi kirletmeden, kimyasal içeriklere maruz kalmadan keyifle oynayabilirler.
Radyasyon İçermez
Çizim tabletinin radyasyon içermeyen ve parlamayı engelleyen LCD ekranı sayesinde çocuklar uzun süre güvenle çizim yapabilirler.
Ağaçları Korur
Çizim yapmak için kağıda gerek yoktur. Tek tuşla silme özelliği sayesinde, kağıt israfı olmadan defalarca çizim yapılabilir.
Diğer Özellikler;
Silmek için tek tuşa basmak yeterlidir. Silme kilidi ile yanlışlıkla çizimlerin silinmesi engellenir. Renkli dijital ekranı ile rengarenk çizimler yapılabilir.
Çocuklara özel ergonomik yumuşak kalemiyle çizim yapmak çok kolaydır. Kalem tutacağı sayesinde kalemin kaybolması engellenmiş olur.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.