Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Babyton Bebek ve Çocuklar İçin Günlük Güneş Koruyucu Krem 100 ml

399,90 TL
Stok Kodu 2089749
Marka BabyTon
Ürün Açıklaması
Babyton Bebek ve Çocuklar İçin Günlük Güneş Koruyucu Krem 100 ml Özellikleri;


Doğal Koruma, Güneşin Zararlarına Karşı Organik Kalkan!
Özel olarak formüle edilmiş, en değerli küçüklerimizin hassas cildini güneşin zararlı etkilerinden korumak için.
Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı güçlü bir koruma sağlamak için doğal içeriklerle zenginleştirilmiş bu krem, cildi nazikçe nemlendirirken aynı zamanda besler ve koruma sağlar. Bebeğinizin hassas cildini güneşin zararlı etkilerinden korumak için doğal ve organik bir seçenek.
Sağlıklı Cilt, Mutlu Günler!
Doğal içeriklerle zenginleştirilmiş güneş kremimiz, cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken nemlendirir ve besler.
Sağlıkla Parlayan Bir Yaz!
Bebekleriniz ve çocuklarınız için özel olarak formüle edilen güneş kremimiz, doğal içeriklerle cildi korurken, güneşin keyfini çıkarmanızı sağlar.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.