Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Babyton Bebek ve Çocuklar İçin Günlük Güneş Koruyucu Krem 50 ml

299,90 TL
Stok Kodu 2089750
Marka BabyTon
Ürün Açıklaması
Babyton Bebek ve Çocuklar İçin Günlük Güneş Koruyucu Krem 50 ml Özellikleri;


Özel olarak formüle edilmiş, en değerli küçüklerimizin hassas cildini güneşin zararlı etkilerinden korumak için.
Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı güçlü bir koruma sağlamak için doğal içeriklerle zenginleştirilmiş bu krem, cildi nazikçe nemlendirirken aynı zamanda besler ve koruma sağlar. Bebeğinizin hassas cildini güneşin zararlı etkilerinden korumak için doğal ve bir seçenek.
Sağlıklı Cilt, Mutlu Günler!
Bu güneş kremi, bebeklerin hassas cildiyle en iyi uyumu sağlamak için dermatologlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.
Paraben, parfüm ve renklendirici içermeyen formülü, bebeklerin cildine zarar vermemesi ve güvenle kullanılabilmesi için tasarlanmıştır.
Güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlarken, her zaman bebeklerinizin güvenliğini ve sağlığını ön planda tutuyoruz.
Sağlıkla Parlayan Bir Yaz!
Bebekleriniz ve çocuklarınız için özel olarak formüle edilen güneş kremimiz, ciltlerini doğal içeriklerle korurken güneşin tadını çıkarabilmelerini sağlar.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.