Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Cicciobello Sesli Kahkaha Bebeği

1.099,00 TL
Stok Kodu 2083675
Marka Cicciobello
Ürün Açıklaması
Cicciobello Sesli Kahkaha Bebeği Özellikleri;


Avrupa’da yıllardır en çok satan ürünler arasında yer alan erkek bebek Cicciobello'yu çocuklar çok sevdi!
Çocuklar onunla oynarken etkileşime girerek kahkahalar atan, şarkılarla tepki veren yeni Cicciobello bebeğinin eğlenceli, gerçekçi ses efektleri ve sevimliliğiyle zaman geçirmek çok eğlenceli!
Şirin tulumuyla gelen tam 30 cm uzunluğundaki Cicciobello’nun kolları ve bacakları hareket edebiliyor.
Birbirinden güzel gülücüklü stickerlar da kutuda çocukları bekliyor! Cicciobello Sesli Kahkaha ile eğlence hiç bitmiyor!
3 X LR44 pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.
Kutu ölçüsü: 25 x 13 x 35 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.