Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sunman Ada Bebek Yemek Seti 23 Cm

599,90 TL
Stok Kodu 2081667
Marka Sunman
Ürün Açıklaması
Sunman Ada Bebek Yemek Seti 20120 Özellikleri;


Serinin; pembe ve mavi olmak üzere 2 farklı modeli bulunmaktadır.
Lütfen göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Bu sevimli Ada bebek ile yemek saatleri artık çok daha eğlenceli olacak!
Ada bebeğin yemek saati geldi. Çok acıkmış olmalı! Hadi Ada’nın yemeğini yedirelim.
Önce önlüğü tak sonra mama tabağını ve kaşığını hazırla! Biberonu kontrol et! İşte yemeğe hazırsın!
Ada bebeğin karnına basıldığında çıkardığı gülme sesi ile oyun oynamak çok daha gerçekçi ve eğlenceli! 23 cm. boyundaki bebeğin ile dilediğin yerde oynayabilirsin. Ada bebek tüm oyunlarında sana eşlik edecek ve senin en yakın arkadaşın olacak!
Çocukların yaratıcılığını, kendi kararlarını vermesini, hayal gücünün daha da gelişmesini ve belirli alanlarda beceriler kazanmasını sağlar.
Arkadaşlarıyla beraber oynayan çocuklar paylaşma, bekleme, sabırlı olma gibi duygularla, işbirliği yapma gibi sosyal hayatında ona lazım olan yetenekleri kazanır.
Yaratıcı düş gücünü geliştirir, hem arkadaşları ile hem de kendi kendine oynayabilir, paylaşma duygusunu geliştirir ve çok yönlü bir oyun arkadaşıdır.
Kutu içerisinde; biberon, önlük, mama kabı, kaşık, çatal, bıçak ve süt şişesi yer almaktadır.
Bebek uzunluğu: 23 cm.
Kutu ölçüsü: 34,5 x 10 x 27,5 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.