Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu 250ml

59,90 TL
Stok Kodu 2086780
Ürün Açıklaması
Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu 250 ml Özellikleri;


Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. İnsan ve çevre sağlığına zararlı sentetik bileşenler ve paraben içermez.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Hayvansal yağlar içermemekle birlikte vegan sertifikalıdır. Gluten içermez.
Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu paraben içermeyen doğaya saygılı özel formülü sayesinde her cilt tipine uyum sağlar, mükemmel bir bakım uygular ve cildiniz tarafından hızla emilir.
Cildin daha fazla nem tutmasını sağlayan Ecocert sertifikalı aktif madde bileşimi ile nem mıknatısı görevi görür.
Doğal zeytinyağlı içeriğiyle cildinize bebek teni yumuşaklığı kazandırırken E Vitamini ile zenginleştirilen formülü hücreleri korur, onarır ve güçlendirir.
İçeriğindeki ekstra nemlendiricilerle güneş sonrası kuruyan ve yıpranan cildinize tazelik katarken teninizdeki bronzluğun uzun süre kalmasını sağlar, serinlik ve ferahlık hissi verir.
Stok mevcudiyetine göre pompasız ya da pompalı gönderim sağlanmaktadır.
Kullanım Ömrü:
Kapak açıldıktan sonra 12 ay
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.