Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Geveze Telefon FGW66

399,90 TL
Stok Kodu 2082491
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Fisher Price Geveze Telefon FGW66 Özellikleri;


Bebekler Fisher Price Eğitici Geveze Telefon’un başına geçip eğlenceli oyunlara atılacak.
Sevimli yüzü, çevirmeli tuşları, telefon sesleri ve bebeğiniz çekerken aşağıya ve yukarıya giden gözleriyle Fisher Price Geveze Telefon bebeğinizin hem konuşmasına hem gezinmesine yardımcı olur.
Bebeğiniz oturarak oynayabilir veya gittiğe yere sürükleyebilir.
Eğitici telefonın; eğlenceli telefon sesleri ve aşağıya ve yukarıya​ giden gözleri bulunmaktadır.
Tuşlar 0-9 arası numaraları tanıtır.
Bebeklerin taklit etme dönemlerinde onları eğlendirir, hayal gücünü genişletir, yeni bilgiler öğretir ve yeni kavramlar ile tanışmasına teşvik eder.
Kutu ölçüsü: 17,9 x 14,6 x 20,5 cm
Ürün ağırlığı: 0,47 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.