Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Işıklı ve Müzikli Yumuşak Piyano HND54

1.999,00 TL
Stok Kodu 2087987
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Işıklı ve Müzikli Yumuşak Piyano HND54 Özellikleri;


Fisher-Price Kick & Play Yumuşak Piyano, Kick & Play Piano Gym'in tüm heyecan verici seslerini, ışıklarını ve tekmeleme hareketini tek bir yumuşak ve taşınabilir oyuncakta birleştirir.
Yumuşak piyano, bebek onları tekmelediğinde etkinleşen ışıklı ve müzikli 4 düğmeye sahiptir.
Yumuşak piyanonun her bir tarafı zıt renklerde tasarlanmıştır ve bebeğin duyusal oyununu ve sırtüstü ve yüzüstü pozisyonda keşfetmesini teşvik eder.
Kompakt boyutu aynı zamanda onu ideal bir seyahat oyuncağı yapar.
İlk yıl boyunca bebekle birlikte büyüyen, yumuşak ve portatif kick & play piyano oyuncağı: sırtüstü oyun, yüzüstü oyun, oturarak oyun, hareket halindeyken oyun. Sesli ve müzikli renkli, ışıklı düğmeler, bebekleri oynamaya devam etmeye teşvik eder.
Her sayfada heyecan verici duyusal oyun: kendinizi keşfetmek için büyük ayna, kırışık kumaş, yumuşak etiketler ve zıt desenler duyusal becerileri geliştirir. Hareket halindeyken oynamak için saplı yumuşak ve hafif oyuncaktır.
Kaba motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur ve yeni doğanlara sebep-sonuç öğretir.
Ürün 3 x 1,5V AA pil ile çalışmaktadır, piller dahildir.
Kutu ölçüsü: 20,5 x 29 x 16,5 cm
Ağırlık: 0,453 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.