Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Katla Oyna Aktivite Kitabı HML63

599,90 TL
Stok Kodu 2088036
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Katla Oyna Aktivite Kitabı HML63 Özellikleri;


Fisher-Price Katla & Oyna Aktivite Kitabı'nda bebeğinizin keşfedebileceği, duyusal gelişime yardımcı aktivitelerin yer aldığı çift taraflı dört panel bulunur.
Miniğinizin karın üstünde veya oturarak oynaması için panelleri kolayca ayarlayarak yere serebilir, dik şekilde yan yana yerleştirebilir veya küp şeklinde katlayabilirsiniz.
Yüksek kontrastlı siyah beyaz desenlerin, parlak renkli hayvan dostların ve eğlenceli aktivitelerin yer aldığı panelleriyle bu yumuşak aktivite oyuncağı, yenidoğan bebeğinizin keşfedebileceği oyunlarla doludur.
Yüksek kontrastlı siyah beyaz desenlerin, parlak renklerin ve arkadaş canlısı hayvan dostların bulunduğu çift taraflı 4 keşif paneliyle yumuşak aktivite oyuncağı
Miniğinizin karın üstünde veya oturarak oynaması için kolayca ayarlanabilir: Panelleri yere serebilir, dik şekilde yan yana yerleştirebilir veya küp şeklinde katlayabilirsiniz.
Ayna, sürprizli bölümler, hışırtılı panel, çıngıraklı boncuklar ve farklı desenler gibi, bebeğinizin keşfedebileceği eğlenceli aktiviteler.
Düz katlanarak çantada taşınabilir veya bebeğinizin yolculuk ederken oynayabilmesi için halka yardımıyla bebek arabasına takılabilir.
Doğumdan itibaren tüm bebeklerin ince ve kaba motor becerilerinin yanı sıra görsel, işitsel ve dokunma becerilerinin gelişimine yardımcı olur.
Kutu ölçüsü: 15 x 3,5 x 17,5 cm
Ürün ölçüsü: 11,5 x 12 cm
Ağırlık: 0,074 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.