Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Games Haydi Anlat Eğitici Oyun Kartları 60 Kart 5080

199,90 TL
Stok Kodu 2076349
Marka Games
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Games Haydi Anlat Eğitici Oyun Kartları 60 Kart 5080 Özellikleri;


Haydi Anlat Eğitici Oyun Kartları ile çocuklar için oyun zamanı!
Özellikle okul öncesi dönem eğitimi için oluşturulmuş bu kartlar çocukların, psiko-motor, bilişsel, sosyal duygusal ve dil gelişimlerinin artmasına ve güçlenmesine katkıda bulunur.
Çocukların gördüklerini tanımasına, anlamlandırmasına ve ifade etmesine yardımcı olacağı gibi kelime haznesini de geliştirir.
Bunun yanı sıra odaklanma ve hafıza güçlendirmeyi sağlar.
2 kişi veya 4 kişi ikili gruplar halinde oynanabilir.
OYUNUN AMACI;
Oyuncuların kartların altında bulunan kelimeyi kullanmadan, görselin ne olduğunu anlatması ve karşısındaki oyuncunun bilmesini sağlaması.
Kutu içerisinde; 60 adet oyun kartı ve kurallar föyü yer almaktadır.
OYUN KURALLARI;
İlk oyuncu desteden bir kart çeker.
Görselin altında bulunan ismi karşıdaki oyuncuya söylemez, sadece kendisi bilir.
Görselin nesne/meslek/hayvan/bitki vb. bir gruba ait olduğunu karşısındakine söyler.
Kartın üst bölümündeki iki görsel ipucu olarak verilmiştir. Oyuncu anlatırken karşıdaki oyuncuya bunları kullanarak anlatmaya çalışır.
İpuçlarının yanı sıra farklı kelimeler kullanarak da anlatabilir. Bilinen kartlar oyuncuların yanında birikir. Oyuncular sırayla birbirlerine sorarlar.
Bu oyunda amaç çocukların gelişimine katkı sağlamak olduğundan kazanmak ya da kaybetmek yoktur.
Kartlar bitene kadar ya da sıkılana kadar oynanabilir.
Çocukların; el-göz koordinasyonu, dikkat, parça-bütün ilişkisi, küçük kas gelişimi, özgüven, sosyam uyum, analiz-sentezi sınıflama-sıralama ve problem çözme yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.
Kart ölçüsü: 8 x 10 cm.
Kutu ölçüsü: 22,5 x 6 x 20 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.