Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Hünnap Rezene Çayı 30 Adet

69,90 TL
Stok Kodu 2074341
Marka Hünnap
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Hünnap Rezene Çayı 30 lu Özellikleri;


Rezeneli bitki çayı nedir ?
Anne ve bebeğin emzirme döneminde yardımcı, karışık bitki çayıdır.
Rezeneli bitkisel çay kimler tüketir?
Emzirme döneminde olan anneler, anne sütünü arttırmayı isteyen anneler ve bebeğinde devamlı gaz durumu olan annelerin tüketmesi için hazırlanmıştır.
Rezeneli bitkisel çay nasıl tüketilmelidir ?
1 fincan sıcak suda 1 süzen poşetin 3-5 dk demlenmesi ile tüketime hazır hale gelir. Sıcak soğuk servis edilebilir.
İÇİNDEKİLER:

Rezene, (Foeniculum vulgare), Anason (Pimpinella anisum), Melisa (Melissa officinalis), Karaman kimyonu (Cuminum cyminum), Isırgan otu (Urtica), Stevia
Hazırlanışı: Bir adet süzen poşet kaynamış bir fincan suda 3- 5 dk demlenerek tüketilebilir. Sıcak soğuk servis edilebilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.