Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Minoris Mom Organik Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi 50SPF 150ml

749,90 TL
Stok Kodu 2089450
Marka Minoris
Ürün Açıklaması
Minoris Mom Organik Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi 50SPF 150 ml Özellikleri;


Minoris MOM Hassas Ciltler için Güneş Kremi 50 SPF+, Minoris Organik Kimya laboratuvarlarında doğal mineraller ve organik bitkilerin birlikte kullanılması ile ileri teknoloji kullanılarak tüm aile kullanılabilecek şekilde formüle edilmiştir.
Organik Aloevera, Calendula ve Provitamin B5 içeren yüksek etkili 50 SPF+ güneş kremi, UVA ve UVB koruma sağlar.
Cildinizi güneş yanıkları, cilt lekeleri ve erken cilt yaşlanması gibi güneşin zararlı etkilerine karşı korumanıza yardımcı olur.
Cilde nem kazandırarak sağlıklı bir bronzluk sağlamada yardımcı rol oynar.
İçeriğindeki Çinko oksit mineralleri ile güvenli koruma sağlamaya yardımcıdır. Sürüldükten sonra beyazlık bırakmaz.
Kullanım: Güneşe maruz kalmadan önce güneşten koruyucu ürün kullanınız Sağlıklı bir kullanım için güneşe çıkmadan 20-30 dakika önce cildinize uygulayın.
Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir. Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız.
Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır.
Uyarılar:
Güneşe maruz kalmadan önce güneşten koruyucu ürün kullanınız.
Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.
Ürünü göz çevresine uygulamayınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız.
Ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora danışınız.
Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz.
Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayınız. Bebek ve çocukları güneşin yoğun olduğu öğle saatlerinde (11:00-16:00 saatleri arasında) güneşe çıkarmamaya özen gösteriniz.
Bebekleri ve küçük çocukları uygun giysiler ve şapka, gözlük gibi koruyucu aksesuarlarla güneşten koruyunuz.
Ingredients: Aqua, *Zinc Oxide, **Aloe Barbadensis Leaf Water, *Cocoglycerides, *Dicaprylyl Carbonate, Methylheptyl Isostearate, *Polyglyceryl-2 Dipolystearate, *Polyglyceryl-3 Diisostearate, *Glycerin, *Hydrogenated Vegetable Glycerides, *Panthenol, **Calendula Officinalis Flower Extract, **Mauritia Flexuosa Fruit Oil, *Ethylhexylglycerin, *Benzoic Acid (*%98,81 Naturel Content, **%20,30 Organic Content)
PEG, SİLİKON, PARAFİN, BOYA, TİTANYUM DİOKSİT İÇERMEZ!
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.