Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Motorola Hubble HBL10 2.8 İnç Dijital Ekranlı Bebek Kamerası

3.499,00 TL
Stok Kodu 2085605
Marka Motorola
Ürün Açıklaması
Motorola Hubble HBL10 2.8 İnç Dijital Ekranlı Bebek Kamerası Özellikleri;


2.8″ Gece Lambalı Dijital Bebek Kamerası
Hubble Nursery View Glow, bebeğinizin odasından gerçek zamanlı video ve ses gösteren, sizi hem görsel hem de işitsel olarak neler olup bittiği hakkında bilgilendiren 2,8 inçlik renkli bir LCD ekrana sahiptir. Kızılötesi gece görüşü, küçük çocuğunuzun gece ve düşük ışık seviyelerinde neler yaptığını görmenizi sağlar. Kameradaki ayarlanabilir gece lambası, bebeğinizin odasında sakinleştirici ve rahatlatıcı bir ortam oluşturmaya yardımcı olacaktır.
Oda sıcaklığı göstergesi bebeğiniz için ideal ortamı sağlamanıza yardımcı olur. Hubble Nursery View Glow’un güçlü kablosuz menzili, bebeğinizle 300 metreye kadar bağlantıda kalmanızı sağlar, böylece ebeveyn ünitesini evinizin her yerine yanınızda götürebilirsiniz.
Tüm Özellikler;
7 Farklı Renkte Gece Lambası
2,8” Diyagonal Renkli Ekran
2.4 Ghz FHSS Kablosuz Teknoloji
Dijital Yakınlaştırma
Oda Sıcaklığı Göstergesi
Yüksek Hassasiyetli Mikrofon
Ses Seviyesi Göstergesi
300 Metreye Kadar Menzil ve Menzil Dışı Göstergesi
Düşük Pil Göstergesi
Uzatılmış Pil Ömrü
Kızılötesi Gece Görüşü
Gece Lambası
HubbleClub Uygulaması Özellikleri;
Bebek Büyüme ve Gelişim Takibi
Uzman Uyku Önerileri & Ebeveynlik İpuçları
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.