Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Nerf Elite 2.0 İkili Hedef Seti F6352

449,90 TL
Stok Kodu 2088009
Marka Nerf
Ürün Açıklaması
Nerf Elite 2.0 İkili Hedef Seti F6352 Özellikleri;


Nerf oyuncak köpük dart tabancasının, bir hedefin ve 4 Nerf Elite dartın yer aldığı Nerf Elite 2.0 Duo Hedef Seti ile tam hedeftesiniz!
Hepsi bir arada bu set ile çocukların dış mekan oyunlarına katılıp puan kazanın veya nişan alma becerilerinizi geliştirin.
Nerf Elite 2.0 dart tabancası, 2 dartın fırlatılması için 2 namluya sahiptir ve tek seferde 1 dart fırlatır.
Kendinden destekli hedef sayesinde oyunu istediğiniz her yerde oynayabilir ve farklı zorluk seviyelerinde dış mekan oyunları oynamak için hedefi değişik yerlere koyabilirsiniz.
4 Orijinal Nerf Elite köpük dartın yer aldığı set, iç ve dış mekanda kullanım için idealdir. 3 kolay adımla dart fırlatmaya hazırsınız.
Her namluya önden bir dart koyun, kurma kolunu aşağı çekin ve tetiği çekerek 1 dart fırlatın. İkinci dartı fırlatmak için kolu tekrar kurun ve tetiği çekin.
Gözlük takılması önerilir (kutuya dahil değildir). Erkek ve kız çocukların Nerf oyunlarıyla tanışması için harika bir hediye ve mükemmel bir bahçe oyunudur
Kutu ölçüsü: 4 x 30 x 20 cm
Ağırlık: 0,237 kg
Yaş: 8+
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.