Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Nerf Super Soaker Minecraft Glow Squid F7600

599,90 TL
Stok Kodu 2085523
Marka Nerf
Ürün Açıklaması
Nerf Super Soaker Minecraft Glow Squid F7600 Özellikleri;


Nerf Super Soaker Minecraft Parlayan Mürekkep Balığı su tabancası Minecraft'taki mürekkep balığı su yaratığından esinlenilen bir tasarıma sahip.
Bu Nerf Super Soaker Minecraft su oyuncağıyla yüksek enerjili açık mekan oyunlarında su fışkırtma heyecanı yaşayın.
Çocuklar, arka bahçelerinde su fışkırtarak rakiplerini ıslattıkları aktif ve eğlenceli oyunlar oynayabilecek.
Kullanımı kolay su tabancasıyla arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi anında sırılsıklam edin!
Kapağı açın, tankı suyla doldurduktan sonra tekrar kapatın ve düğmeye basarak menzilinizdeki herkese su fışkırtmaya başlayın.
Erkek ve kız çocuklarına yönelik bu havalı oyuncak, Minecraft hayranları için mükemmel bir hediyedir ve tüm Nerf tabancası koleksiyonları için harika bir eklemedir.
Gözlük takılması önerilir (kutuya dahil değildir).
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.