Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play-Doh Renkli Kuaför Salonu F8807

899,90 TL
Stok Kodu 2087983
Marka Play-Doh
Ürün Açıklaması
Play-Doh Renkli Kuaför Salonu F8807 Özellikleri;


Çocuklar, kız ve erkek çocuklara yönelik bu güzellik salonu oyun setiyle çılgın, renkli Play-Doh saç modelleri yaratabilir.
Hazneye biraz Play-Doh hamuru yükleyin, bir saç dokusu plakası seçin ve komik saç telleri yetiştirmek için kolay döndürülen kolu çevirin!
Daha uzun süre mi istiyorsun? Daha fazla bileşik ekleyin ve büyümeye devam edin!
Hayali kuaför deneyimini tamamlayacak pek çok Play-Doh aracı var!
Makasla saçları istediğiniz uzunlukta kesin, sahte saç kurutma makinesiyle bukleler oluşturun veya eğlenceli bir doku eklemek için kıvırıcıyı kullanın.
Ek stiller ve aksesuarlar yapmak için oyun seti tabanındaki çörek ve mohawk kitap kalıplarını ve yarım kalıpları kullanın.
Oyun süresi bittiğinde aletleri ve aksesuarları oyun seti bölmelerine koyun.
Yaş Grubu: 3+
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.