Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sunman Zap Su Tabancası

249,90 TL
Stok Kodu 2085425
Marka Sunman
Ürün Açıklaması
Sunman Zap Su Tabancası 2li Özellikleri;


Serinin; Turkuaz-turuncu ve mavi-yeşil renkli olmak üzere 2 farklı modeli bulunmaktadır. Lütfen göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Yaz aylarının vazgeçilmez oyuncağı su tabancası ile artık yazlar daha serin geçecek!
Tasarımıyla dikkat çeken Zapp 2’li su tabancası ile eğlencenizi ikiye katlayın. Su haznesini doldurun ve oyuna başlayın.
Ürünü kullanmadığınız zaman içerisinde su bırakmamaya dikkat ediniz.
Ürün uzunluğu; 20 ve 24 cm
Su kapasitesi: 120 ml
Kutu ölçüsü: 32 x 4,5 x 25,5 cm
Ağırlık: 0,231 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.