Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Nerf Elite 2.0 Contender F6787

799,90 TL
Stok Kodu 2087994
Marka Nerf
Ürün Açıklaması
Nerf Elite 2.0 Contender F6787 Özellikleri;


Nerf Elite 2.0 Contender ile kazanmaya hazırsınız!
Bu Nerf dart tabancası, yüksek enerjili çocuklar için açık hava oyunlarında her seferinde 1 tane serbest bırakabileceğiniz 6 dartlık bir dart haznesine sahiptir. Nerf Elite 2.0 Contender, dart haznesini doldurmak için 6 Nerf Elite dartla birlikte gelir.
Nerf kapışmalarına başlarken nişanınızı sabitlemeye yardımcı estetik tutma koluyla atışlarınız hep tam isabet olacak!
NERF'ün üzerinde yeniden doldurmayı kolaylaştırmak için yerleşik 6 dart ekstra depolama alanı vardır (ek dartlar ayrıca satılır, mevcudiyet durumuna bağlıdır).
3 adımda oynamaya hazır olun. Dartları hazneye yükleyin, püskürtme tabancasını hazırlamak için ileri geri hareket ettirin ve 1 dart fırtlatmak için tetiği çekin.
Bu dart tabancasını kapışmalara getirdiğinizde, Nerf oyunlarında yenilmez olacaksanız.
Erkek ve kız çocukların heyecan verici, aktif iç ve dış mekan oyunlarına katılması için harika bir oyuncak. Gözlük önerilir (dahil değildir)
Kutu ölçüsü: 6 x 50,5 x 20,8 cm
Ağırlık: 0,538 kg
Yaş: 8+
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.